Čas na serveru 23:55:03

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 495301

Jihočeský rybník

  •  / Jihočeský rybník / František Líbal

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 988x

Vyvolávací cena:

13 500