Čas na serveru 05:25:04

Josef Jíra
Znamení raka

Id: 489503

Znamení raka

  •  / Znamení raka / Josef Jíra
  •  / Znamení raka / Josef Jíra
  •  / Znamení raka / Josef Jíra
  •  / Znamení raka / Josef Jíra

plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 22 x 10 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 20530x

Vyvolávací cena:

335 000

Příhozy: 111