Čas na serveru 21:15:46

Josef Jíra
Znamení vodnáře

Id: 489504

Znamení vodnáře

  •  / Znamení vodnáře / Josef Jíra

plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 23 x 9,5 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 30275x

Vyvolávací cena:

320 000

Příhozy: 104