Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece
Id: 503301
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2969x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
81 000 Kč
2024,05-1,13,20,55,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Příhozy: 86