Čas na serveru 23:39:20

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 491806

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4072x

Vyvolávací cena:

7 000