Čas na serveru 20:33:33

Anděl

Id: 499801

Anděl

  •  / Anděl / Olbram Zoubek
  •  / Anděl / Olbram Zoubek
  •  / Anděl / Olbram Zoubek
  •  / Anděl / Olbram Zoubek

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (rok vzniku 1995)

zobrazeno: 5371x

Vyvolávací cena:

34 100