Čas na serveru 06:46:17

Zdeněk Miler
Krtek

Id: 484001

Krtek

  •  / Krtek / Zdeněk Miler
  •  / Krtek / Zdeněk Miler

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1694x

Vyvolávací cena:

18 000

Příhozy: 52