Aukce LXXXXIII/2023
Kamil Linhart
Mořské pobřeží
Id: 455801
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, neznačeno, olištováno, na několika místech potřísněná malba
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Pasta Oner
Dear Future
Id: 446603
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 003 Kč
Ludmila Kleinmondová
Kytice gladiol
Id: 450802
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Mikoláš Aleš
Konvolut dvou kusů
Id: 452804
Sv.Mikuláš: perokresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno a datováno dcerou autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, Návrh na Národopisnou výstavu: perokresba/papír, rozměr 30 x 41 cm, značeno na pravé straně, na zadní straně ověření pravosti autorovou dcerou, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Nové světy
Id: 454801
kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 59 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Konvolut dvou kusů
Id: 455402
Podvečer v krajině: olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek, Cikáni - Cestou: olej/překližka, rozměr 40 x 55 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Rudolf II.
Id: 458502
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Zelenka
Rozkvetlá louka
Id: 456001
olej/karton, rozměr 49 x 63,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 800 Kč
9 800 Kč
Jiří Kubíček
Kompozice
Id: 449601
email/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 600 Kč
Ivana Jurná Lipská
Hnědák
Id: 452302
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 501 Kč
Kamil Lhoták
Ruské kolo a balon
Id: 427204
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jan Kutálek
Hospodyňka
Id: 428102
závěsný keramický talíř, pálená hlína/glazura, průměr cca 30 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč
František Škrabánek
Zima u Bezděkova
Id: 449406
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Jan Kutálek
Lampa - Sv. Jiří
Id: 450401
dekorativní keramika, nástěnná lampa, pálená hlína/glazura, rozměr (průměr) 45 cm, výška 10 cm, značeno ve střední části
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 500 Kč
Ludvík Vacátko
Na dostizích
Id: 452201
olej/karton, rozměr 54 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč