Aukce LXXXXIII/2023
Kamil Linhart
Zátiší
Id: 455901
kombinovaná technika/překližka, rozměr 38,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Albín Brunovský
Slunečné ráno
Id: 394021
lept/papír, rozměr tiskové plochy cca 10 x 10 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 800 Kč
Stanislav Feikl
Rozkvetlá louka
Id: 455405
olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 620 Kč
Ferdinand Kotvald
Pohled od Karlova mostu
Id: 447601
kombinovaná technika/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Jan Dědina
Kytice
Id: 448802
olej/překližka, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Hůrka
Letní krajina
Id: 449403
olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
František Tichý
Most Sully v Paříži
Id: 452105
suchá jehla/papír, rozměr listu 34 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Kolektiv autorů
Pocta Františku Dvořákovi
Id: 455202
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 56,5 cm, značeno po obvodu listu, paspartováno, zaskleno, nerámováno, společné dílo 17 autorů
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Václav Hejna
Kytice
Id: 455504
olej/plátno fixované na lepence, rozměr 82 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jiří Kubíček
Dvojice
Id: 449602
email/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno na pravé straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 100 Kč
Oldřich Vlach
Andělíčci
Id: 392201
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 100 Kč
Surrealistická krajina
Id: 451903
olej/plátno fixované na dřevě, rozměr 22 x 30 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
George Barris
Marilyn Monroe
Id: 453901
fotografie, rozměr 40 x 50 cm, popsáno, číslováno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti, limitovaná edice 179/200
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Mikoláš Aleš
Boj se saní
Id: 452501
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 11 x 21,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 900 Kč
Jindra Kocourek
Santiago de Cuba
Id: 453603
olej/karton, rozměr 32,5, x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč