Aukce LXXXXIII/2023
Betlém
Id: 445901
soubor 10 kusů barevných litografií, rozměr 20,5 x 14 cm, volně loženo v deskách, každá z litografií značená, autorský tisk, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, Edice Biblos, sv. 23
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
31 000 Kč
Josef Krejsa
Děvín
Id: 451101
olej/překližka, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Slunce, Daidalos, Ikaros
Id: 452102
barevný lept/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Václav Rabas
Rozkvetlá jabloň
Id: 452801
olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49
Wilhelm Riedel
Bělení prádla
Id: 453303
olej/papír, rozměr 30 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
30 400 Kč
František Kupka
Abstraktní kompozice
Id: 429007
lept/ruční papír, rozměr listu 51 x 33,5 cm, značeno a datováno v tisku a autorským razítkem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vystaveno a reprodukováno Museé Guggenheim, New York v roce 1975, č. 6
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 500 Kč
Marie Josefova bez ratolesti
Id: 437401
papírový reliéf, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, vznik 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Jan Kutálek
Vodník
Id: 450406
dekorativní keramika na dřevěném podstavci, pálená hlína/glazura, rozměr bez podstavce 21 x 12 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
28 000 Kč
Antonín Málek
Našeptávač
Id: 453503
olej/akryl/plátno, rozměr 48 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
28 000 Kč
The Thumb
Id: 455101
kolorovaná fotografie, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Lubomír Typlt
Koncilium
Id: 456401
tempera/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 200 Kč
Josef Čapek
Harmonikář
Id: 454303
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 003 Kč
Příhozy: 61
Kamila Ženatá
Mlhavé představy
Id: 450901
olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 49
Salvador Dalí
Královský tanec
Id: 451302
barevný lept/akvatinta/ruční papír Japan, rozměr listu cca 60 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatele
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Emil Filla
Zátiší na stole s kytarou a podnosem
Id: 453005
suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Emil Filla Grafické dílo pod č. 39
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 54