Andělíček I
Id: 520302
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 56
Ota Bubeníček
Chalupa
Id: 518814
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Iva Hüttnerová
Andělé v zimním hávu
Id: 518002
litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 200 Kč
Karel Schadt
V krajině
Id: 528201
olej/překližka, rozměr 37 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Pes
Id: 528802
propiska/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč
Josef Hubáček
Na skále
Id: 529301
kombinovaná technika/karton, rozměr 35 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč
Sue - záda
Id: 528801
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2015)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Robert Jiran
V klobouku
Id: 529507
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Zimní výlet
Id: 534302
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Ivan Konůpek
Portrét dívky
Id: 530501
olej/plátno, rozměr 21 x 22 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč