Josef Velčovský
Zrání
Id: 535907
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 52
Josef Váchal
Kolozpěv srdcí (VI)
Id: 394015
barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 35 x 25,5 cm, značeno ve spodní části v tisku i tužkou, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Adam Štech
Kruhy - autoportrét s Korejkou
Id: 535901
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
81 000 Kč
Josef Váchal
Šílenci
Id: 394016
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Richard Wiesner
Mytologický výjev
Id: 536606
olej/překližka, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Josef Jíra
Balt - Sopoty
Id: 536401
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Certifikát autorství vydaný Ivanou Jírovou, manželkou autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
František Tavík Šimon
Pohled na Karlštejn
Id: 537801
olej/plátno, rozměr 95 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
Jiří Kolář
Zrození Venuše, pocta Botticellimu
Id: 537601
roláž/papír, rozměr ve výřezu 69 x 27,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Bohumír Matal
Tanec
Id: 536502
olej/sololit, rozměr 35 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiloženo potvrzení autenticity vystavené dcerou autora
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 48
Zátiší s ovocem
Id: 532401
pastel/papír, rozměr listu 13 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
17 000 Kč