Čas na serveru 11:09:52

Olbram Zoubek - Vzpomínka na ženu v prázdnu

Vzpomínka na ženu v prázdnu

Id: 539401

bronzová plastika, výška plastiky 84 cm, značeno na plintu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Vyvolávací cena:
60 000

260 000

Detail

Příhozy: 75

Jan Saudek - 120 km/h

120 km/h

Id: 534012

litografie/papír, rozměr listu 50 x 58 cm, značeno a číslováno ve spodní části, chráněno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Mocek - Vanitas I

Jiří Mocek
Vanitas I

Id: 539901

olej/plátno, rozměr 79 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, publikováno v monografii Jiří Mocek 1965 - 2009 na str. 108

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Arnošt Paderlík - Ležící s jablkem

Arnošt Paderlík
Ležící s jablkem

Id: 534103

kombinovaná technika, pastel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 53 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kristian Kodet - Na kříži

Kristian Kodet
Na kříži

Id: 539802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 90 x 60 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

38 000

Detail

Arnošt Paderlík - Klečící

Arnošt Paderlík
Klečící

Id: 534101

lavírovaná tuš, rozměr ve výřezu 49 x 31 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Karel Chaba  - Kašna

Karel Chaba
Kašna

Id: 538703

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
9 000

29 000

Detail

Kamil Lhoták - Vzducholoď a ponorka

Kamil Lhoták
Vzducholoď a ponorka

Id: 538601

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Míla Doleželová - Žena s ptáčkem

Míla Doleželová
Žena s ptáčkem

Id: 539601

olej/sololit, rozměr 95 x 36 cm, neznačeno, rámováno, na zadní straně věnování autorky (viz foto)

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Detail

Příhozy: 51

Jan  Smetana - Kavárna

Jan Smetana
Kavárna

Id: 539105

suchá jehla/papír, rozměr listu 27 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 700

Detail