Čas na serveru 10:56:23

Václav Malina - Modrý prostor

Václav Malina
Modrý prostor

Id: 532701

olej/plátno, rozměr 101 x 82 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně štítek z Díla

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Bořek Šípek - Váza

Bořek Šípek
Váza

Id: 530602

hutně tvarované sklo, výška vázy 55 cm, ve spodní části rytá signatura, na dně značeno Š, součástí výstavy Bořek Šípek - Retrospektiva, Tančící dům, 13.11.2019 - 22.3.2020

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Kanyza - Zamrzlé vzpomínky

Jan Kanyza
Zamrzlé vzpomínky

Id: 533604

kombinovaná technika, akryl/koláž/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
7 500

40 000

Detail

Ota Janeček - Ptáčci - rodinka

Ptáčci - rodinka

Id: 533602

bronzová plastika, rozměr 11,5 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2016), kat. č. 9987

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 64

Pasta  Oner - Mario

Pasta Oner
Mario

Id: 534201

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (vznik 2021)

Vyvolávací cena:
15 000

17 500

Detail

Josef Velčovský - Krajina s neposednou řekou

Josef Velčovský
Krajina s neposednou řekou

Id: 530010

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 68 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

25 100

Detail

Daniela Benešová - Nad řekou

Daniela Benešová
Nad řekou

Id: 529703

olej/plátno, rozměr 100 x 54 cm, značeno ve spodní části, olištováno, konzultováno a pravost potvrzena autorkou, vznik 1963

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Kyncl - Vlnění

František Kyncl
Vlnění

Id: 529302

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Karel Chaba  - U parku

Karel Chaba
U parku

Id: 520403

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Detail

Příhozy: 49

Patrik Saudek - Femme Fatale

Patrik Saudek
Femme Fatale

Id: 529903

kombinovaná technika, akryl/tuš/akvarel/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail