Václav Malina
Modrý prostor
Id: 532701
olej/plátno, rozměr 101 x 82 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně štítek z Díla
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Bořek Šípek
Váza
Id: 530602
hutně tvarované sklo, výška vázy 55 cm, ve spodní části rytá signatura, na dně značeno Š, součástí výstavy Bořek Šípek - Retrospektiva, Tančící dům, 13.11.2019 - 22.3.2020
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Kanyza
Zamrzlé vzpomínky
Id: 533604
kombinovaná technika, akryl/koláž/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
40 000 Kč
Ptáčci - rodinka
Id: 533602
bronzová plastika, rozměr 11,5 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2016), kat. č. 9987
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 64
Pasta Oner
Mario
Id: 534201
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (vznik 2021)
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
17 500 Kč
Josef Velčovský
Krajina s neposednou řekou
Id: 530010
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 68 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 100 Kč
Daniela Benešová
Nad řekou
Id: 529703
olej/plátno, rozměr 100 x 54 cm, značeno ve spodní části, olištováno, konzultováno a pravost potvrzena autorkou, vznik 1963
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
13 500 Kč
František Kyncl
Vlnění
Id: 529302
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
Karel Chaba
U parku
Id: 520403
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 49
Patrik Saudek
Femme Fatale
Id: 529903
kombinovaná technika, akryl/tuš/akvarel/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč