Čas na serveru 10:46:54

Konstantine z Hohenlohe-Lagenburgu - Korida

Konstantine z Hohenlohe-Lagenburgu
Korida

Id: 531701

olej/plátno, rozměr 118 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech krakelovaná malba, plátno poškozeno průstřelem

Vyvolávací cena:
25 000

27 000

Detail

Karel Malich - Bez názvu

Karel Malich
Bez názvu

Id: 530301

lept/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 15,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - U rybníka

Jaroslav Panuška
U rybníka

Id: 528204

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Vojtěch Preissig - Stromy v zahradě

Vojtěch Preissig
Stromy v zahradě

Id: 530302

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef Písecký (Liška) - Danče u Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Danče u Dubrovníku

Id: 528205

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 60 cm, značeno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Petr Modlitba - Dinosauři - období trias, Saurosuchus

Petr Modlitba
Dinosauři - období trias, Saurosuchus

Id: 530001

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Nová cesta do pravěku, naps. Vladimír Socha, vyd. CPress, Brno, 2019 (str. 22 - 23), kniha přiložena

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Ota Bubeníček - Předtucha jara

Ota Bubeníček
Předtucha jara

Id: 529701

olej/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Václav Radimský - Most v Opatovicích

Václav Radimský
Most v Opatovicích

Id: 534019

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 41 x 55 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Honsa - Růžový keř

Jan Honsa
Růžový keř

Id: 531101

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

 Josef Holub - Za úplňku

Josef Holub
Za úplňku

Id: 534006

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail