František Drtikol
Ženský akt
Id: 528501
olej/překližka, rozměr 40,5 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
115 000 Kč
The Time
Id: 529608
kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 40,5 x 31 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
15 020 Kč
Kamil Lhoták
Kouřící lahev
Id: 534004
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
Jiří Kolář
Rozmarná dívka
Id: 534001
koláž/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, vloženo do boxu z plexiskla, popsáno na zadní straně (vznik 1973)
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
16 000 Kč
Jaromír Rybák
Ryba
Id: 528502
skleněná tavená plastika, broušená, leštěná, rozměr 30 x 18 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
25 000 Kč
Jiří Kolář
Setkání
Id: 534002
koláž/papír, rozměr 38 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, vloženo do boxu z plexiskla, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
František Štorek
Bohyně plodnosti - svícen
Id: 533303
bronzová plastika, rozměr 31 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Emil Filla
Zátiší
Id: 533501
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
24 000 Kč
Miroslava Kocmanová
Snová krajina
Id: 527302
olej/plátno, rozměr 81 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
František Hudeček
Chodec
Id: 531501
tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně - dobrozdání Dr. Františka Dvořáka vč. razítka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč