Čas na serveru 10:55:53

Miroslav Göttlich - Anděl

Miroslav Göttlich
Anděl

Id: 530003

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

Olbram Zoubek - Anděl - hlava

Anděl - hlava

Id: 535604

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1996)

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Ota Bubeníček - Vožický hrad

Ota Bubeníček
Vožický hrad

Id: 534801

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, varianta díla publikovaná v monografii Ota Bubeníček 1871 - 1962 (Eduard Burget, Ondřej Váša, Praha 2007), str. 55

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Zdeněk Smetana - Křemílek a Vochomůrka

Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka

Id: 484009

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 20 x 30 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 48

Franta Volf - Ležící akt

Franta Volf
Ležící akt

Id: 534502

kombinovaná technika/plátno, rozměr 35 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zdeněk Smetana - Štaflík indián

Zdeněk Smetana
Štaflík indián

Id: 484008

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Václav Soušek - Lovecké zátiší

Václav Soušek
Lovecké zátiší

Id: 534503

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Loď (mstivá kantiléna)

František Tichý
Loď (mstivá kantiléna)

Id: 493709

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 176, str. 131

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Ivan Bukovský - Večerní chodec

Ivan Bukovský
Večerní chodec

Id: 536002

akryl/sololit, rozměr 40 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Grus - Za vsí

Jaroslav Grus
Za vsí

Id: 534705

kombinovaná technika/papír, rozměr 20 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 050

Detail