Miroslav Göttlich
Anděl
Id: 530003
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 800 Kč
Anděl - hlava
Id: 535604
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, (1996)
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 500 Kč
Ota Bubeníček
Vožický hrad
Id: 534801
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, varianta díla publikovaná v monografii Ota Bubeníček 1871 - 1962 (Eduard Burget, Ondřej Váša, Praha 2007), str. 55
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka
Id: 484009
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 20 x 30 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 48
Franta Volf
Ležící akt
Id: 534502
kombinovaná technika/plátno, rozměr 35 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zdeněk Smetana
Štaflík indián
Id: 484008
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Václav Soušek
Lovecké zátiší
Id: 534503
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
František Tichý
Loď (mstivá kantiléna)
Id: 493709
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 14 x 9 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 176, str. 131
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Ivan Bukovský
Večerní chodec
Id: 536002
akryl/sololit, rozměr 40 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Grus
Za vsí
Id: 534705
kombinovaná technika/papír, rozměr 20 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 050 Kč