Iva Hüttnerová
Přítelkyně
Id: 535301
olej/sololit, rozměr 26 x 30,5 cm (ovál), značeno na pravé straně, rámováno, malba místy krakelovaná
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
28 000 Kč
Sv. Jiří
Id: 535401
stříbrná plastika na mramorovém podstavci, celková výška 34 cm, rozměr plastiky 24 x 16 x 6 cm, chybí koňská uzda, drobné oťuky na mramorovém podstavci, na podstavci znatelná absence původního štítku, puncováno ve spodní části Trojúhelník Slovenský dvojkříž č. 5, Ag 800/1000, váha stříbrného odlitku 613 g
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
17 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 533603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
50 000 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 528203
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Arno Novák
Krajina se stromy
Id: 528702
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Dívka
Id: 535203
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 59 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Josef Král
Pohled do údolí
Id: 536302
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Jiří Georg Jílovský
Zátiší s ananasem
Id: 527402
olej/sololit, rozměr 31 x 34 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
František Kaván
Remízek
Id: 539101
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Ota Bubeníček
Vzpomínka z Dalmácie
Id: 493707
pastel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč