Čas na serveru 10:56:02

Iva Hüttnerová - Přítelkyně

Iva Hüttnerová
Přítelkyně

Id: 535301

olej/sololit, rozměr 26 x 30,5 cm (ovál), značeno na pravé straně, rámováno, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:
7 500

28 000

Detail

Autor neurčen - Sv. Jiří

Sv. Jiří

Id: 535401

stříbrná plastika na mramorovém podstavci, celková výška 34 cm, rozměr plastiky 24 x 16 x 6 cm, chybí koňská uzda, drobné oťuky na mramorovém podstavci, na podstavci znatelná absence původního štítku, puncováno ve spodní části Trojúhelník Slovenský dvojkříž č. 5, Ag 800/1000, váha stříbrného odlitku 613 g

Vyvolávací cena:
15 000

17 000

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 533603

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
10 500

50 000

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 528203

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Arno Novák - Krajina se stromy

Arno Novák
Krajina se stromy

Id: 528702

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 535203

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 59 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Král - Pohled do údolí

Josef Král
Pohled do údolí

Id: 536302

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jiří Georg Jílovský - Zátiší s ananasem

Jiří Georg Jílovský
Zátiší s ananasem

Id: 527402

olej/sololit, rozměr 31 x 34 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Kaván - Remízek

František Kaván
Remízek

Id: 539101

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ota Bubeníček - Vzpomínka z Dalmácie

Ota Bubeníček
Vzpomínka z Dalmácie

Id: 493707

pastel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail