Nuda, nuda, šeď, šeď
Id: 535903
olej/plátno, rozměr 135 x 162 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno v malbě vpravo od hodin, autorsky olištováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (malovaný), jde o jedno z prvních děl s tímto motivem, (vznik zač. 80. let 20. stol.)
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
350 000 Kč
Zdeněk Sklenář
Pávi
Id: 539107
litografie/papír, rozměr listu 48 x 50,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Míla Doleželová
Rodina
Id: 528101
olej/plátno, rozměr 200 x 114 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 61
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 539302
bronzová plastika a kamenném podstavci, celková výška 47 cm, výška plastiky 40 cm, značeno na křídle
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
9 000 Kč
František Vobecký
V okně
Id: 533201
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 63 x 47 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně razítko z výstavy Mánes 1943
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
13 500 Kč
Cyril Bouda
U vody
Id: 540401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
8 000 Kč
Adam Štech
Kruhy - holka v zeleném křesle
Id: 535902
olej/plátno, rozměr 95 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
92 000 Kč
Cyril Bouda
Zřícenina u moře (Mlini, Chorvatsko)
Id: 540403
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, značeno a popsáno na zadní straně, uvedeno v autorově soupisu díla na str. 34 pod č. 306 (Cyril Bouda, naps. Jan Loriš, vyd. Václav Petr Praha 1949)
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
34 000 Kč
Boris Jirků
Zátiší
Id: 537101
akryl/sololit, rozměr vč. autorského rámu 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
26 000 Kč
Cyril Bouda
Rybník Bezdrev
Id: 540402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
8 500 Kč