Rudolf Kremlička
Pražské panorama
Id: 517201
olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, varianta díla publikovaného v monografii Rudolf Kremlička, vyd. Academia 2006, naps. Karel Srp, přiložen posudek vypracovaný soudní znalkyní a historičkou umění PhDr. Reou Michalovou, Ph.D.
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 49
Vzpomínání
Id: 537301
plastika, olovo/cín/zlato, rozměr 56 x 15 cm, značeno na plintu, přiložen certifikát pravosti díla vystavený autorem (září 2004)
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
300 000 Kč
Příhozy: 58
František Tavík Šimon
Přístav v Ostende
Id: 534005
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Jakub Bauernfreund
Podzimní keře, hnědé a růžové II
Id: 540701
olej/plátno, rozměr 91 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
František Slabý
Husopaska
Id: 538901
olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
13 000 Kč
Zdeněk Burian
Hura Kura
Id: 540501
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy Hura Kura, zelený náramek, naps. Torry Gredsted, il. Zdeněk Burian, vyd. nakl. Toužimský - Moravec v roce 1933, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
11 000 Kč
Antonín Waldhauser
Zimní motiv
Id: 518401
olej/dřevo, rozměr 9,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vladimír Komárek
Zasněná
Id: 539001
olej/sololit, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Alfons Mucha
Denní doby - Záře dne
Id: 538701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 101,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
Alfons Mucha
Denní doby - Snění večera
Id: 538702
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč