Čas na serveru 11:01:42

Rudolf Kremlička - Pražské panorama

Rudolf Kremlička
Pražské panorama

Id: 517201

olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, varianta díla publikovaného v monografii Rudolf Kremlička, vyd. Academia 2006, naps. Karel Srp, přiložen posudek vypracovaný soudní znalkyní a historičkou umění PhDr. Reou Michalovou, Ph.D.

Vyvolávací cena:
70 000

180 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Vzpomínání

Vzpomínání

Id: 537301

plastika, olovo/cín/zlato, rozměr 56 x 15 cm, značeno na plintu, přiložen certifikát pravosti díla vystavený autorem (září 2004)

Vyvolávací cena:
55 000

300 000

Detail

Příhozy: 58

František Tavík Šimon - Přístav v Ostende

František Tavík Šimon
Přístav v Ostende

Id: 534005

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 25,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jakub Bauernfreund - Podzimní keře, hnědé a růžové II

Jakub Bauernfreund
Podzimní keře, hnědé a růžové II

Id: 540701

olej/plátno, rozměr 91 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
25 000

25 000

Detail

František Slabý - Husopaska

František Slabý
Husopaska

Id: 538901

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

13 000

Detail

Zdeněk Burian - Hura Kura

Zdeněk Burian
Hura Kura

Id: 540501

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy Hura Kura, zelený náramek, naps. Torry Gredsted, il. Zdeněk Burian, vyd. nakl. Toužimský - Moravec v roce 1933, kniha přiložena

Vyvolávací cena:
10 500

11 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Zimní motiv

Antonín Waldhauser
Zimní motiv

Id: 518401

olej/dřevo, rozměr 9,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Komárek - Zasněná

Vladimír Komárek
Zasněná

Id: 539001

olej/sololit, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alfons Mucha - Denní doby - Záře dne

Alfons Mucha
Denní doby - Záře dne

Id: 538701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 101,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Alfons Mucha - Denní doby - Snění večera

Alfons Mucha
Denní doby - Snění večera

Id: 538702

Vyvolávací cena:

10 000

Detail