Čas na serveru 11:09:28

Josef Velčovský - Útržky finské letní noci

Josef Velčovský
Útržky finské letní noci

Id: 535908

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
25 000

155 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 82

Jan  Zrzavý - Rustem a Sohrab, Náměty íránské

Rustem a Sohrab, Náměty íránské

Id: 539102

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 1970 v gal. Hollar v expozici ilustrací J.Z., č. kat. 7, na zadní straně potvrzení pravosti díla vystavené Fr. Dvořákem (1982), publikováno v knize Světla východu, Julius Zeyer, vyd. Melantrich Praha 1958, str. 104

Vyvolávací cena:
10 500

25 000

Detail

Pasta  Oner - Female Jungle

Pasta Oner
Female Jungle

Id: 535905

olej/akryl/plátno, rozměr 180 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
50 000

114 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 54

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 534205

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Bohumil Eliáš st. - Bouře

Bohumil Eliáš st.
Bouře

Id: 537701

olej/plátno, rozměr 155 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně, uvedeno v autorově soupisu díla pod č. 5

Vyvolávací cena:
35 000

39 000

Detail

Vladimír Boudník - Ve vzdušném víru. Choboty.

Vladimír Boudník
Ve vzdušném víru. Choboty.

Id: 539103

strukturální grafika, rozměr listu 25 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, barevné varianty díla publikovány v monografii Vladimír Boudník Zrcadlo vnitřního života, Eva Čapková, nakl. K-A-V-K-A 2024 (str. 178)

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Krištof Kintera - Situace k zamyšlení

Krištof Kintera
Situace k zamyšlení

Id: 538801

kombinovaná technika/překližka, rozměr 103 x 73 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, vystaveno v r. 2019 v KALI Gallery Lucern, Švýcarsko

Vyvolávací cena:
15 000

21 000

Detail

Ivan Mládek - Upálení Andreje Babiše v Bruselu

Ivan Mládek
Upálení Andreje Babiše v Bruselu

Id: 529904

giclée tisk/papír Velké Losiny, č. 1/1, rozměr 42 x 29 cm, značeno v tisku a fixem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vytvořen pouze jediný exemplář

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Ringo Čech - Vlašská ulice čp. 9

František Ringo Čech
Vlašská ulice čp. 9

Id: 532501

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Nádraží Freres Lissac

Kamil Lhoták
Nádraží Freres Lissac

Id: 539108

litografie/papír, rozměr listu 33 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 400

Detail