Josef Velčovský
Útržky finské letní noci
Id: 535908
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 75 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
155 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 82
Rustem a Sohrab, Náměty íránské
Id: 539102
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 1970 v gal. Hollar v expozici ilustrací J.Z., č. kat. 7, na zadní straně potvrzení pravosti díla vystavené Fr. Dvořákem (1982), publikováno v knize Světla východu, Julius Zeyer, vyd. Melantrich Praha 1958, str. 104
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
25 000 Kč
Pasta Oner
Female Jungle
Id: 535905
olej/akryl/plátno, rozměr 180 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
114 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54
Pasta Oner
Success
Id: 534205
serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Bohumil Eliáš st.
Bouře
Id: 537701
olej/plátno, rozměr 155 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně, uvedeno v autorově soupisu díla pod č. 5
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
39 000 Kč
Vladimír Boudník
Ve vzdušném víru. Choboty.
Id: 539103
strukturální grafika, rozměr listu 25 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, barevné varianty díla publikovány v monografii Vladimír Boudník Zrcadlo vnitřního života, Eva Čapková, nakl. K-A-V-K-A 2024 (str. 178)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč
Krištof Kintera
Situace k zamyšlení
Id: 538801
kombinovaná technika/překližka, rozměr 103 x 73 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, vystaveno v r. 2019 v KALI Gallery Lucern, Švýcarsko
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
21 000 Kč
Ivan Mládek
Upálení Andreje Babiše v Bruselu
Id: 529904
giclée tisk/papír Velké Losiny, č. 1/1, rozměr 42 x 29 cm, značeno v tisku a fixem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vytvořen pouze jediný exemplář
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
František Ringo Čech
Vlašská ulice čp. 9
Id: 532501
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Kamil Lhoták
Nádraží Freres Lissac
Id: 539108
litografie/papír, rozměr listu 33 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč