Jiří Winter Neprakta
Krokodýlí panna
Id: 535827
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 100 Kč
Radek Baláž
Alain Delon
Id: 540801
olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
Vladimír Kompánek
Turoň s mačkou
Id: 538001
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 37 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč
Čtenář Dostojevského
Id: 535819
kolorovaná fotografie, rozměr cca 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
František Květoň
Podoba léta
Id: 530007
olej/sololit, rozměr 50 x 47,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Robert Jiran
Dvojakt
Id: 529505
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 500 Kč
Jiří Georg Jílovský
Květiny ve váze
Id: 527401
olej/překližka, rozměr 39 x 27 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Rapin
Jazzman
Id: 530702
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Panoptikum
Id: 534902
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 85 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Rejoice!
Id: 520705
fotografie/papír, rozměr cca 40,5 x 30,4 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 500 Kč