Čas na serveru 10:34:35

Jiří Winter Neprakta - Krokodýlí panna

Jiří Winter Neprakta
Krokodýlí panna

Id: 535827

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Radek Baláž - Alain Delon

Radek Baláž
Alain Delon

Id: 540801

olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vladimír Kompánek - Turoň s mačkou

Vladimír Kompánek
Turoň s mačkou

Id: 538001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 37 x 37 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Saudek - Čtenář Dostojevského

Čtenář Dostojevského

Id: 535819

kolorovaná fotografie, rozměr cca 31 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Květoň - Podoba léta

František Květoň
Podoba léta

Id: 530007

olej/sololit, rozměr 50 x 47,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Dvojakt

Robert Jiran
Dvojakt

Id: 529505

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Georg Jílovský - Květiny ve váze

Jiří Georg Jílovský
Květiny ve váze

Id: 527401

olej/překližka, rozměr 39 x 27 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Rapin - Jazzman

Jan Rapin
Jazzman

Id: 530702

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Panoptikum

Jaroslav Vlasák
Panoptikum

Id: 534902

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 85 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Rejoice!

Rejoice!

Id: 520705

fotografie/papír, rozměr cca 40,5 x 30,4 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 500

Detail