Čas na serveru 11:06:25

Alfons Mucha - připsáno - Byzantské hlavy - Tmavovláska

Alfons Mucha - připsáno
Byzantské hlavy - Tmavovláska

Id: 531703

kombinovaná technika/papír, průměr 31 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Alfons Mucha - připsáno - Byzantské hlavy - Světlovláska

Alfons Mucha - připsáno
Byzantské hlavy - Světlovláska

Id: 531702

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Angelo Jan Zeyer - Chrám Sv. Víta

Angelo Jan Zeyer
Chrám Sv. Víta

Id: 531301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Ruce a boky

Ruce a boky

Id: 520402

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 19,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)

Vyvolávací cena:

18 900

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Rozkrojený meloun

Jaroslav Veris (Zamazal)
Rozkrojený meloun

Id: 518815

olej/karton, rozměr 24 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Iva Hüttnerová - Čekání na vlak

Iva Hüttnerová
Čekání na vlak

Id: 520903

barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 44,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Oberthor - Růžový podvečer

Karel Oberthor
Růžový podvečer

Id: 529702

olej/sololit, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba krakelovaná

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Fritz Glarner - Relation Painting Tondo No.27

Fritz Glarner
Relation Painting Tondo No.27

Id: 525313

barevná litografie/papír, průměr výřezu 39 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín  Hála - Vesnické stavení

Antonín Hála
Vesnické stavení

Id: 525202

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Adolf Born - Filmaři

Filmaři

Id: 534312

kombinovaná technika, ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 18,5 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail