Alfons Mucha - připsáno
Byzantské hlavy - Tmavovláska
Id: 531703
kombinovaná technika/papír, průměr 31 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Alfons Mucha - připsáno
Byzantské hlavy - Světlovláska
Id: 531702
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Angelo Jan Zeyer
Chrám Sv. Víta
Id: 531301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 52 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Ruce a boky
Id: 520402
papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 19,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 900 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Rozkrojený meloun
Id: 518815
olej/karton, rozměr 24 x 69 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Iva Hüttnerová
Čekání na vlak
Id: 520903
barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 44,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Karel Oberthor
Růžový podvečer
Id: 529702
olej/sololit, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba krakelovaná
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Fritz Glarner
Relation Painting Tondo No.27
Id: 525313
barevná litografie/papír, průměr výřezu 39 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Antonín Hála
Vesnické stavení
Id: 525202
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Filmaři
Id: 534312
kombinovaná technika, ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 18,5 x 22,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč