Čas na serveru 11:06:49

Jaro Procházka - Trh na Kampě

Jaro Procházka
Trh na Kampě

Id: 533203

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan  Dědina - Cyklistka

Jan Dědina
Cyklistka

Id: 531103

kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 40 cm, značeno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Adolf Wiesner - Portrét

Adolf Wiesner
Portrét

Id: 419405

olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba na několika místech zvlněná

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Havelka - Lesní interiér

Roman Havelka
Lesní interiér

Id: 532102

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Camille Jean-Baptiste COROT - připsáno - Černá kuchyně

Camille Jean-Baptiste COROT - připsáno
Černá kuchyně

Id: 534022

olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Friedrich Kaiser - Vojenské tažení

Friedrich Kaiser
Vojenské tažení

Id: 534504

olej/plátno, rozměr 24 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - U břehu Chrudimky

Gustav Porš
U břehu Chrudimky

Id: 535701

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Gustav Porš, uveden chybný rozměr(naps. dipl. Ing. Otakar Kapička, 2018)

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Ota Bubeníček - Krajina před bouří

Ota Bubeníček
Krajina před bouří

Id: 528202

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 19 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

  Neznačeno - Portrét dámy

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 463602

olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alois Wierer - Na procházce

Alois Wierer
Na procházce

Id: 532101

kombinovaná technika/papír, rozměr 43 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail