Jaro Procházka
Trh na Kampě
Id: 533203
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Jan Dědina
Cyklistka
Id: 531103
kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 40 cm, značeno na levé straně, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Adolf Wiesner
Portrét
Id: 419405
olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba na několika místech zvlněná
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Roman Havelka
Lesní interiér
Id: 532102
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
Camille Jean-Baptiste COROT - připsáno
Černá kuchyně
Id: 534022
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Friedrich Kaiser
Vojenské tažení
Id: 534504
olej/plátno, rozměr 24 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Gustav Porš
U břehu Chrudimky
Id: 535701
olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Gustav Porš, uveden chybný rozměr(naps. dipl. Ing. Otakar Kapička, 2018)
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
58 000 Kč
Ota Bubeníček
Krajina před bouří
Id: 528202
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 19 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Neznačeno
Portrét dámy
Id: 463602
olej/plátno, rozměr 59 x 47 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Alois Wierer
Na procházce
Id: 532101
kombinovaná technika/papír, rozměr 43 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč