Jan Kristofori
Kříž
Id: 531801
kombinovaná technika, strukturální malba/karton, rozměr 98 x 68 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
Josef Velčovský
Večerní odliv v Bretani
Id: 530002
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 800 Kč
Milan Chabera
Portrét muže
Id: 532301
kombinovaná technika/papír, rozměr 74 x 53 cm, značeno a datováno na levé straně, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
8 500 Kč
Ptáček
Id: 533601
bronzová plastika, rozměr 13,5 x 14,5 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2021), kat. č. 9711
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
František Hodonský
Sochařské zátiší
Id: 533901
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky olištováno, získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
27 000 Kč
Jiří Kolář
Madona
Id: 532205
koláž/papír, rozměr listu 26 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Kristian Kodet
Souznění
Id: 533801
olej/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
29 000 Kč
Petr Modlitba
Setkání s grizzlym
Id: 530901
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Adam Štech
Dáma
Id: 533401
kvaš/karton, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený prvoprodejcem + nabývací doklad
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
27 000 Kč
Josef Lada
Naše pošta - neslýcháno!
Id: 525312
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 8 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč