Vlastimil Košvanec
Diana
Id: 532305
olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
40 000 Kč
podle: bratři Martin a Jiří z Kluže
Sv. Jiří
Id: 531901
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška 41,5 cm, rozměr podstavce 9 x 21 x 9 cm, neznačeno, ve spodní části oťuky mramoru, vytvořeno ve 20. stol. podle gotické bronzové sochy umístěné na nádvoří Pražského hradu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Otakar Číla
Po koupeli
Id: 532304
olej/překližka, rozměr 98 x 93 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
17 500 Kč
Anděl
Id: 532901
suchá jehla/papír, rozměr 41,5 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, značeno v horní části v tisku, ve spodní části fragment slepotiskového razítka Lyra Pragensis, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
Theodor Bohdan Veselý
Odpočinek
Id: 532303
olej/karton, rozměr 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Jaroslav Krepčík
Alegorie podzimu
Id: 532603
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška včetně podstavce 30 cm, značeno na plintu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Rudolf Krivoš
Váhy
Id: 532602
kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Krepčík
Alegorie léta
Id: 532604
bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška včetně podstavce 30 cm, značeno na plintu, drobné oťuky na mramorovém podstavci
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
František Jiroudek
Malá Skála
Id: 532206
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně štítek z Díla
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Iva Hüttnerová
Jan Werich
Id: 531001
litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč