Sluníčko - Monstrance
Id: 526402
strukturální malba/olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen ručně psaný certifikát pravosti vytvořený autorem
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 66
Josef Hlinomaz
V ordinaci
Id: 534003
kombinovaná technika/fix/pastelka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
16 500 Kč
Účastníci: 18
Ladislav Karoušek
Jarní proud
Id: 532702
olej/plátno, rozměr 81 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, za zadní straně štítek z Díla
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
19 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy
Id: 525302
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Vladimír Komárek
Dívka s červenými vlasy
Id: 533302
olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen původní nabývací doklad
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
27 000 Kč
Vladimír Vašíček
Postavy
Id: 518813
kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 43 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Václav Křížek
Zátiší
Id: 531102
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm (ovál), značeno na pravé straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Albín Brunovský
Do čerta!, opus 585
Id: 484802
lep/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 28,5 x 19 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Hlava v modrém
Id: 530601
olej/sololit, rozměr 27 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3836.
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
10 000 Kč
End of The World
Id: 529607
kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 499 Kč