Čas na serveru 10:40:42

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 526402

strukturální malba/olej/sololit, rozměr 60 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen ručně psaný certifikát pravosti vytvořený autorem

Vyvolávací cena:
12 500

79 000

Detail

Příhozy: 66

Josef Hlinomaz - V ordinaci

Josef Hlinomaz
V ordinaci

Id: 534003

kombinovaná technika/fix/pastelka/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

16 500

Detail

Účastníci: 18

Ladislav Karoušek - Jarní proud

Ladislav Karoušek
Jarní proud

Id: 532702

olej/plátno, rozměr 81 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, za zadní straně štítek z Díla

Vyvolávací cena:
10 500

19 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růžovými květy

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růžovými květy

Id: 525302

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 12 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Vladimír Komárek - Dívka s červenými vlasy

Vladimír Komárek
Dívka s červenými vlasy

Id: 533302

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen původní nabývací doklad

Vyvolávací cena:
9 500

27 000

Detail

Vladimír Vašíček - Postavy

Vladimír Vašíček
Postavy

Id: 518813

kombinovaná technika/papír, rozměr 60 x 43 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Křížek - Zátiší

Václav Křížek
Zátiší

Id: 531102

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 34 x 26,5 cm (ovál), značeno na pravé straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Albín Brunovský - Do čerta!, opus 585

Albín Brunovský
Do čerta!, opus 585

Id: 484802

lep/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 28,5 x 19 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Hlava v modrém

Hlava v modrém

Id: 530601

olej/sololit, rozměr 27 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3836.

Vyvolávací cena:
7 500

10 000

Detail

Jan Saudek - End of The World

End of The World

Id: 529607

kolorovaná fotografie, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 499

Detail