Kristián
Id: 532801
bronzová plastika, patinovaný bronz, celková výška 62,8 cm, neznačeno, autorský odlitek (vznik 1996), přiloženo Potvrzení pravosti uměleckého díla vystavené Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
130 000 Kč
František Ronovský
Pohled na Staroměstské náměstí
Id: 532601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
František Gross
Dva válečníci
Id: 536001
kombinovaná technika/papír, rozměr 34,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
František Tavík Šimon
Na Seině
Id: 533205
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč
Karel Toman (1957)
Červánky
Id: 538401
olej/plátno, rozměr 90 x 86 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
Jaroslava Solovjevová
Nádražní ulice
Id: 534501
olej/sololit, rozměr 40 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
21 500 Kč
Jiří Načeradský
Tanečnice
Id: 531602
lavírovaná tuš/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Iva Hüttnerová
Při tanci
Id: 538201
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
38 000 Kč
Josef Jíra
Za hřbitovní zdí
Id: 535001
olej/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
31 000 Kč
Otto Gutfreund
Hamlet
Id: 536701
bronzová plastika, výška 69 cm, neznačeno, na podstavci litecká značka (K. Barták), číslo 3/4, pochází z pozůstalosti významného českého sochaře
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0