Čas na serveru 10:01:53

Olbram Zoubek - Andělíček I

Andělíček I

Id: 520302

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole A.T., paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 56

Ota Bubeníček - Chalupa

Ota Bubeníček
Chalupa

Id: 518814

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Iva Hüttnerová - Andělé v zimním hávu

Iva Hüttnerová
Andělé v zimním hávu

Id: 518002

litografie/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 200

Detail

Karel Schadt - V krajině

Karel Schadt
V krajině

Id: 528201

olej/překližka, rozměr 37 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Adolf Born - Pes

Pes

Id: 528802

propiska/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Hubáček - Na skále

Josef Hubáček
Na skále

Id: 529301

kombinovaná technika/karton, rozměr 35 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Olbram Zoubek - Sue - záda

Sue - záda

Id: 528801

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2015)

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Robert Jiran - V klobouku

Robert Jiran
V klobouku

Id: 529507

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Adolf Born - Zimní výlet

Zimní výlet

Id: 534302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Ivan Konůpek - Portrét dívky

Ivan Konůpek
Portrét dívky

Id: 530501

olej/plátno, rozměr 21 x 22 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail