Abstrakce
Id: 204267
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1382x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 800 Kč