Akt
Id: 237302
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 3373x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
7.4.2020, 19:40:00
17.3.2020 | 8:07 | 1 500 Kč |