Akt
Id: 101611
olej/plátno, rozměr 39 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 903, nerámováno, původní stav, lehce poškozeno
zobrazeno: 2643x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč