Max Švabinský
Vzpomínka na starý Řím
Id: 141509
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o přílohu 6. čísla časopisu Umění VII. z roku 1934
zobrazeno: 1687x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč