Akt
Id: 146306
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4041x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč