Alpská říčka
Id: 125301
olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 2155x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč