Alpský motiv
Id: 237310
olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1991x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 93