Alpský motiv
Id: 47501
olej/plátno, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, plátno lehce prohnuté. značně poškzený rám
zobrazeno: 4180x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč