Amorci
Id: 26109
akvarel/lepenka, velikost malby 15 x 46 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1724x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč