Barevný podvečer
Id: 112706
olej/dřevo, rozměr 23,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Rousseau, dekorativně adjustováno, v minulosti pravděpodobně drobně restaurováno
zobrazeno: 1499x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 501 Kč