Bouře (17. stol.)
Id: 440003
olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, značeno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 12717x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
52 000 Kč