Břízy na stráni
Id: 37202
olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vpravo dole, vznik kolem roku 1900, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 1752x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
11.7.2016, 20:30:00
21.6.2016 | 20:21 | 1 500 Kč |