Busta dívky
Id: 42405
bronzová plastika, celková výška 47 cm, výška sochy 31 cm, značeno na odlitku, přelom 19. a 20. století, kamenný podstavec, původní dobrý stav
zobrazeno: 1886x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 100 Kč