Bystřina
Id: 178506
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1327x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč