Chaloupka
Id: 21608
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, pasparta poškozena vodou, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 1847x
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč