Chytání motýlů
Id: 30708
barevná litografie/papír, velikost tisku 45,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, Francie, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1526x
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč