Ctitel
Id: 43705
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1530x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč