Dáma s paraplíčkem
Id: 145307
olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 12 cm, signováno vpravo nahoře, lehce poškozený rám
zobrazeno: 8270x
Vyvolávací cena:
900 Kč
12 900 Kč
Příhozy: 59