Děti u vody
Id: 135102
olej/plátno, rozměr 61 x 51 cm, signováno vlevo dole Montezin, poškozený rám, obraz v minulosti protržen a restaurován
zobrazeno: 4282x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
42 000 Kč