Dítě na louce
Id: 152104
akvarel/papír, rozměr 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o Kábrtovu školu
zobrazeno: 1298x
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč