Dívčí akt
Id: 237011
pastel/papír, rozměr viditelný 60 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, pod sklem znečištěno
zobrazeno: 2168x
Vyvolávací cena:
800 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 83